Vaše budoucnost začíná dnes, ne zítra...

a my jsme tu dnes pro Vás....

Reference

HTML PREZENTACE

Tyto internetové stránky jsou pro zákazníky, kteří nechtějí složitou prezentaci s mnoha grafickými animacemi a chtěji hlavně informovat o činnosti své firmy či svých zálibách. Mají zájem na tom, aby jejich stránky byly střízlivé a srozumitelné pro všechny, kdo je navštíví.

Tyto realizované projekty na přání zákazníka aktualizuje naše firma. Zákazník pouze dodá materiál či informaci, kterou chce na stránku umístit a náš webmaster se postará o zveřejnění. Je to nejjednodušší způsob jak se prezentovat na internetu.

10.jpg02.jpg06.jpg09.jpg08.jpg03.jpg01.jpg05.jpg

 

REDAKČNÍ SYSTÉM

Internetové www prezentace vytvořené prostřednictvým redakčního systému, tedy systému, který umožňuje zákazníkům spravovat a aktualizovat si webovou prezentaci vlastními silami přímo na své doméně.

Prezentace jsou graficky vypracovanější s většími možnostmi flashových animací apod. Tyto realizované projekty stránek předáváme po vytvoření a dokončení všech potřebných prací zákazníkovi a po jednoduchém proškolení si zákazník veškerý další materiál či aktualizace informaci vkládá na stránky sám.

Nepotřebuje k tomu kromě počítače či mobilu a internetového připojení, žádné speciální programy ani složitá zařízení.

14.jpg11.jpg17.jpg06.jpg13.jpg08.jpg03.jpg01.jpg16.jpg12.jpg15.jpg04.jpg